fbpx

Luan Jaha i preferuari i Vesa Lumës

Këngëtarja Vesa Luma, e cila kohëve të fundit ka qenë shumë aktive me këngë e klipe të reja, nuk ka hezituar të tregojë se kush është aktori i saj i preferuar.

Ndonëse nuk ndodh shpesh që fytyrat publike mes vetes të lavdërohen, Vesa si duket nuk e ka atë problem, ajo në faqen e saj zyrtare ne rrjetin social ‘Twitter’ ka treguar se aktori shqiptar Luan Jaha, është njëri ndër aktorët e saj të preferuar.

“Një nga aktorët e mi të preferuar, Luan Jaha në atë mbrëmjen e surprizës”, ishte mbishkrimi i këngëtares, karshi fotos ku shihej ajo dhe aktori Jaha. Ndryshe Vesa po shijon më shumë se kurrë sukseset e projekteve të saj, ndërsa ditë më parë ajo u shpërblye me çmim edhe në festivalin ‘Netët e Klipit Shqiptar”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close