fbpx

Mot i ngrohët dhe me diell

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe më i ngrohët. Gjatë ditës do të ketë paraqitje të vranësirave të vogla lokale si dhe do të fryjë erë nga veriu.

Temperaturat pritet të sillen prej 9 deri më 15 gradë, ndërsa pasdite prej 23 deri më 29 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot kryesisht me diell, ndërsa temperatura do të sillet prej 12 deri më 27 gradë celsius.

Vlera e UV indeksit do të jetë 7.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close