fbpx

Gena vjen me videoklipin “Nuk kam faj” (Video)

Gena duket se ka goditur në cak me projektin më të ri muzikor.

Kënga quhet “Nuk kam faj” dhe është kompletuar me videoklip.

Femra, pije, vallëzim, plazh, det – janë pjesë përbërëse të klipit që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtarit nga Shqipëria.

Lajme të ngjashme

Back to top button