fbpx

Elvana ashtu siç nuk e keni parë

Këngëtarja atraktive, Elvana Gjata do të publikojë së shpjeti këngën e re të kompletuar me videoklip.

Ajo ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet si asnjëherë më parë. E bukur, me sharm dhe sensuale janë epitetet që do ta karakterizojnë këngëtaren në videon e re.

Setin e fotove që Elvana ka sjellë janë realizuar për kopertinën e revistës ‘Velvet’, ndërsa skenat e pozimit janë bërë në plazh. Sigurisht se fansat janë ata që i japin komplimente të shumta këngëtares si për dukjen ashtu edhe për projektet që ajo sjellë.

Lajme të ngjashme

Back to top button