Tërmet prej 3 shkallëve në RMV

Tërmet me fuqi prej 3 shkallëve sipas Rihterit sot rreth orës 14:20 ka pasur në 17 kilometra në juglindje të Strumicës, njoftojnë ueb-sajtet e specializuara për tërmet, transmeton Portalb.mk.

Tërmeti, siç thuhet, ka qenë në thellësi prej 8 kilometrave dhe me fuqi prej 3 shkallëve.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button