fbpx

Gruaja që thotë se pa aeroplanin e “Malaysia Airlines” duke u rrëzuar në oqean

Një grua britanike që po lundronte në afërsi të Indonezisë në kohën e zhdukjes së fluturimit MH370 të “Malaysia Airlines” beson se e ka parë aeroplanin duke u “djegur” dhe duke nxjerrë tym para se të përplasej në jug të Oqeanit Indian.

41 vjeçarja Katherine Tee, lidhur me këtë është marrë në pyetje edhe nga Agjencia që po merret e kërkimet e aeroplanit.

Tee thotë se e ka parë “një aeroplan me vija portokalli me tym pas tij”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close