fbpx

Kush janë këto motra?

Motrat e famshme Istrefi, që ndryshe po njihen si motrat Kardashian shqiptare, kanë sjellë një fotografi kur ato ishin shumë të vogla.

Nora dhe Era tashmë janë bërë pjesë e skenës muzikore, ndërsa Nita është ajo e cila i ndihmon motrat për stylingun në videoklipe dhe performanca të tyre.

Gjykuar nga fotot, shihet se Nora, Nita dhe Era kanë ndryshuar nuk duken fare si këto vajzat e vogla në foto.

Lajme të ngjashme

Back to top button