fbpx

Aksident në fshatin Gllogjë, raportohet për të lënduar

Përgjatë rrugës rajonale Tetovë-Jazhincë, te hyrja në fshatin Gllogjë ka ndodhur një aksident komunikacioni ndërmjet një kombi Tranzit dhe një veture.

Sipas informatave të para ka të lënduar të cilët janë dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë.

Lajme të ngjashme

Back to top button