fbpx

Aksident në Tetovë, përmbyset vetura (FOTO)

Sonte në rrugën industriale në Tetovë ka ndodhur nјë aksident trafiku. Për fat të mirë vozitësi ka dalë nga vetura e përmbysur pa pësuar lëndime të rënda. Ai është dërgua në spitalin e Tetovës. Vetura ishte e tipit Pezho.

Sipas dëshmitarëve, personi ka vozitur me shpejtësi të madhe andaj dhe ishte përmbysur.

Policia kryhen hetimet.

Foto nga aksidenti
Foto nga aksidenti

Lajme të ngjashme

Back to top button