fbpx

Mihrija shkëlqen në Turqi (Foto)

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha gjendet në një vizitë në Turqi, ku së bashku me një ekip është duke përgatitur një surprizë për fansat dhe publikun shqiptarë.

Femra e cila nuk din të plaket vazhdon të duket shumë fresh, e freskët dhe mjaft në formë teksa ka pozuar rrugëve atje.

Elegante në maksimum…

Lajme të ngjashme

Back to top button