fbpx

Tetovë, kafeneja e grave në Kamjan, ja se si e shohin burrat këtë akt (FOTO-VIDEO)

Ngjarja e cila ka bërë bujë këtyre ditëve nëpër media, dhe rrjetet sociale ka qenë hapja e kafenesë për gra në Kamjan të Tetovës. Kjo kafe për gra u hap dje në mënyrë solemne.

Në hapjen solemne morrën pjesë bashkëshortja e ambasadorit amerikan në Shkup znj. Mary Jo Uollers, Kryetari i komunës së Bogovinës Hazbi Idrizi, Kryetarë të Komunave të rajonit të Tetovës, deputetë të BDI-së si dhe mysafire të tjerë.

“Ky lokal do të shërbej si një klub për gra, dhe kjo iniciativë do të shërbejë për ti motivuar gratë në bizneset e tyre” – theksoi Kryetari i Komunës së Bogovinës Hazbi Idrizi.

Video e huazuar nga TV KOHA

Hapja solemne e kafenesë për gra
Hapja solemne e kafenesë për gra
Hapja solemne e kafenesë për gra
Hapja solemne e kafenesë për gra
Hapja solemne e kafenesë për gra
Hapja solemne e kafenesë për gra

 

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. qka dmth kjo more edhe kjo po ndodhe te shqiptarte a a do te jete kjo SHP PU……………………………………

Back to top button