fbpx

Majlinda Bregu: qytetarët votuan PD-në

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka reaguar pas deklaratës së kreut të PS-së, Edi Rama, duke theksuar se qytetarët kanë votuar PD-në.

“Sondazhet tona dhe trendi i votës së qytetarëve sot konfirmojnë fitoren tonë. Rama ka pasur një pritshmëri të mos humbiste, ndoshta shumë thellë, por ju siguroj se humbje spektakolare nuk kishte menduar”- tha Bregu.

Lajme të ngjashme

Back to top button