fbpx

Besa vjen si “Mbretëreshë” (Video)

Këngëtarja nga Shqipëria, Besa Kokëdhima, pas sukseseve të shumta në skenën muzikore, të shtunën mbrëma ajo ka lansuar këngën e saj më të re me titull “Mbretëreshë’.

Ky është një bashkëpunim me Vig Poppa-n dhe Darko Dimitrov, ku Besa shfaqet si një mbretëreshë e vërtet. Ndërsa tekstin e ka shkruar vetë Besa dhe Vig Poppa.

Lajme të ngjashme

Back to top button