fbpx

Aksident në Shkup, automjeti i tipit Sead rrokulliset përmbys

Aksident automobilistik ka ndodhur sot në afërsi ët pompës së benzinës në zonën industrial në Shkup.

Automobili I tipit “Sead” ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur duke dalë nga rruga dhe përplasur në pemë.

Sipas dëshmitarëve shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe. Vozitësi I cili ka qenë vetë në veturë ka marrë vetëm lëndime të lehta.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button