fbpx

Blerim Destani në një film të ri

Aktori me origjine shqiptare dhe shumë i dashur për publikun shumë shpejtë vjen me rolin e tij ne një film të ri të titulluar ‘’Harms’’, film ky i producentëve gjerman.

Bëhet fjalë për aktorin Blerim Destanin i cili ka postuar një foto në ‘Instagram’ ku ai dukej bashkë me aktorët tjerë dhe regjisorin Nikolai Müllerschön duke treguar se me 15 qershor në kinemanë gjermane do të jetë premiera e këtij filmi.

“ #Harms #new #film #kino #germany #drama . egie: #Nikolai Müllerschön Cast: #Heiner Lauterbach #Friedrich von Thun #Axel Prahl #Martin Brambach’’ ishte mbishkrimi i Destanit ne Twitter.

Lajme të ngjashme

Back to top button