fbpx

Fotosesion nga Ryva Kajtazi

Këngëtarja Ryva Kajtazi e cila ka dyqanin e vet të fustaneve, shumë shpejtë do të vijë me fotosesionin e fustaneve të saj. Këto foto ajo do t’i publikojë në ‘facebook’.

E veçanta e këtij fotosesioni është se vet Ryva do të jetë modelja që do t’i prezantojë fustanet. Ajo nëpërmjet një fotoje të postuar në profilin e saj në ‘Instagram’ duket e rregulluar bukur dhe tregon se shumë shpejtë do të dalë fotosesioni i fustaneve të dyqanit të saj.

“#hair#by @ kacilleshi#ne ë#foto shooting#  vetonosmani # soon# ryva_ dresses’’ e më pas ka postuar edhe një postim në ‘facebook’, duke shkruar “Fotosesion shumë shpejtë këtu në facebook’’

Lajme të ngjashme

Back to top button