fbpx

(Video) Kumanovë, Shfaqet dokumentari “Etja dhe uji i Zemzemit”

Mbrëmë në kineman “Kozjak” në Kumanovë u shfaq premiera e filmit dokumentar “Etja dhe uji i Zemzemit”, krijimtari e autorit të mirënjohur Fatmir Muja, dhe që ishte nën organizim të Shoqatës Vizioni-M, nga Kumanova.

Qytetarë të shumt të cilët kishin ardhur për ta ndjekur këtë film dokumentar u shprehën të kënaqur nga ky krijim artistik i autorit Fatmir Muja.

Lajme të ngjashme

Back to top button