fbpx

Një Shkupjan rihet para një kafeneje

54 vjeçari banorë i fshatit Batincë është rrahur para restorant ‘Bela’ nga tre deri më tani persona të panjohur.

Policia njoftoi se ai është gjuajtur me gurrë në kokë dhe për shkak të gjakderdhjes në tru ai është mbajtur për mjekim në Qendrën Urgjente në Shkup.

Lajme të ngjashme

Back to top button