fbpx

‘Feel’ e Gentës me mbi 500 mijë klikime!

Bashkëpunimi ndërmjet këngëtares Genta Ismajli, Ardian Bujupit dhe Dj Dalool, po rezulton të jetë i suksesshëm kjo për shkak së kënga e tyre në kanalin zyrtar në ‘’Youtube’’ ka marrë më shumë se 500 mijë klikime, e kënga ka vetëm 2 javë që është lansuar.

E për këtë këngëtarja Genta Ismajli ka falënderuar shumë publikun që e mbështet vazhdimisht nëpërmjet një postimin në ‘Facebook’ duke shkruar ‘’#real 500 mijë klikime #FEEL #ThankYou #Faleminderit’’.

Genta, Adriani e Dalool kanë udhëtuar nëpër disa qytete më të mëdha të Kosovës, për ta bërë xhirimin e këtij klipi.

Lajme të ngjashme

Back to top button