fbpx

Draçevë, Tentim për vetëvrasje me lëng helmues

Një vajzë e mitur mbrëmë në lagjen Draçevë të Shkupit ka tentuar të bëjë vetëvrasje duke pirë një lëng helmues.

Sipas informacioneve jozyrtare nga disa portale maqedonase vajza ka qenë shokët dhe shoqet e lagjes kur e ka pirë lëngun helmues.

Ato menjëherë kanë kërkuar Ndihmën e Shpejt pas çka vajza menjëherë është pranuar në Klinikën për Toksikologji.

Ende nuk dihet se si është gjendja e sajë shëndetësore.

Lajme të ngjashme

Back to top button