fbpx

Kandidati “Mister frizura” e habit edhe bashkëpartiakun e tij

Figura më “interesante” në mesin e mijëra kandidatëve për deputetë për zgjedhjet nacionale të 8 qershorit, ka dalë të jetë kandidati i PDK-së, Elvis Pista nga Rahoveci.

Ai karakterizohet për modelin e flokëve tejet të veçantë, për të cilin do t’ia kishin zili shumë meshkuj.

Modeli i tij është bërë hit nëpër rrjetet sociale, duke lënë habitur shumë qytetarë. Të njëjtën gjë duket ta ketë përjetuar në një nga tubimet elektorale edhe bashkëpartiaku dhe bashkëvendësi i tij Rexhep Hoti, i cili është kapur duke e vështruar me imtësi.

Elvis Pista
Elvis Pista

Lajme të ngjashme

Back to top button