fbpx

Juve përsëri interesohet për Guarin

Skuadra e Juventusit dhe mesfushori kolumbian i Interit, Fredy Guarin, për pak sa nuk u bashkuan në afatin kalimtarë të dimrit.
Por, kjo është e mundur në afatin kalimtarë të verës. Guarin llogartiet të kushtoj rreth 15 milionë por Juve mund të përdorë ndonjërin prej lojtarëve, Vuçiniç apo ndonjë lojtarë tjetër.
Siç shkruan “Tuttosport”, Guarin mund ët jetë pasues i mundshëm i Arturo Vidalit, në rast të largimit, pasi Reali ka gati mbi 40 milionë euro.

Lajme të ngjashme

Back to top button