fbpx

Milani kërkon Iscon dhe Illaramendin

Drejtuesit e skuadrës italiane Milan si duket edicionin e rradhës po e planifikojnë mirë dhe nuk po i lënë asgjë rastësive.

Milani pothuajse ka përfunduar marrëveshjet për futbollistët e huazuar në Janar : Rami dhe Taarabt , mirëpo nuk e ka ndërmend ta mbyll merkaton vetëm me këta emra pasi menjëhere ka filluar bisedimet me drejtuesit e klubit mbretëror Real Madrid për dyshen fantastike Isco dhe Illaramendi.

Lajme të ngjashme

Back to top button