fbpx

Nora Istrefi i’a “kalon” Beyonce-it, shfaqet nudo (Video)

Nora Istrefi, dje lansoi videoklipin e këngës “Baby jem”, protagonist i së cilës është i fejuari i saj, Robert Berisha.

Ekspozimi i pjesëve të trupit, dhe provokomi me vjeshje të “veçanta” ka bërë që këngëtarja të pranojë komente fyese në rrjetet sociale.

Ndryshe, shumë njerëz e kanë cilësuar si “copy-paste” dhe në një farë mënyrë “mundim” të emitimit të “Drunk in Love” të Beyonce dhe Jay-Z, përvec asaj që Nora i’a kalon kësaj të fundit duke u shfaqur krejtësisht nudo kah fundi i videoklipit.

“Baby Jem . Kena dasht me nda nje pjese te jetes tone personale me ju fansa te dashur. Shpresoj të ju pëlqej”, ka shkruar Nora në Instagram.

Lajme të ngjashme

Back to top button