fbpx

Miranda gati për te Barca

Qendërmbrojtës brazilian i Atletico Madrid , 29 vjeçari Miranda si duket është shumë pranë kalimit tek skuadra e Barcelonës.
Sipas mediave spanjolle raportohet se drejtuesit e Barcelonës dhe agjenti i futbollistit Miranda janë takuar disa herë ditëve të fundit dhe shumë shpejtë pritet të konkretizohet marrëveshja në mes të dy palëve

Lajme të ngjashme

Back to top button