fbpx

Qesharake, ‘selfie’ i kafshëve

Fotot “selfie” nuk janë ekskluzivitet i njerëzve dhe aq më pak i yjeve të hollivudit, të cilët vetëm sa e bënë më popullore këtë praktikë fotografimi.

Nga një lama në Peru, një ari polar në Arktik e deri tek një majmun makau. Më poshtë një listë me disa prej fotografive selfie nga bota e kafshëve.

Fotot janë pjesë e G Adventures, që për të promovuar librin e radhës publikoi pesë ‘selfie’ më të goditura, të koleksionuara nga themeluesi i G Adventures, Bruce Poon Tip.

134567891011

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button