fbpx

Adelina Tahiri, e nxehtë thotë “Ani, ani” (FOTO)

Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri, ka njoftuar se është në përgatitje të projektit më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Ani ani” dhe është duke u kompletuar me videoklip.

“Vjen së shpejti… Kënga ime e re ‘Ani ani’”, shkruan në faqen e këngëtares në Facebook.

Këtij postimi i është bashkëngjitur edhe fotografia e mëposhtme që besohet të jetë nga klipi. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button