fbpx

MPB: Katër persona kanë sulmuar dhe i kanë marrë paratë një shtetasit të Maltës

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi se një shtetas i Maltës 31 vjeçar është sulmur mbrëmë dhe është grabitur nga katër sulmues në afërsi të Banjës së Katllanovës, transmeton Portalb.mk.

“Më 06.05.2022 në orën 23:15 në SPB Shkup, M.K. (31) nga Malta, me qëndrim në Shkup, ka paraqitue se rreth orëa 22:30 në afërsi të Banjës së Katllanovës e kanë sulmuar katër persona me mjet të mprehtë, e kanë lënduar dhe i kanë marrë paratë. Po punohet në zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

lg.php.gif

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button