fbpx

Prej 1 majit çdo dokument merret online, premtoi kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm  të mirë për të gjithë qytetarët shqiptarë, pasi prej datës 1 maj, të gjitha shërbimet do të kryhen online, raporton ABC.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar edhe më herët, kreu i qeverisë përmes një postimi në Facebook, njofton se prej datës 1 maj, të gjithë qytetarët mund të marrin online çdo dokument që ju nevojitet, duke shmangur radhët e gjata dhe burokracitë.

Postimi i Ramës:  

MË NË FUND ERDHI DITA E HEQJES PËRFUNDIMTARE TË SPORTELEVE, ORAREVE, ZVARRITJEVE PËR DOKUMENTA NGA JETA E PËRDITSHME E SHQIPTARËVE🤩

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button