fbpx

Tërmet i fuqishëm goditi Bosnjë dhe Hercegovinën, dridhjet u ndjenë edhe në vend

Tërmet i fortë me magnitudë 5.7 goditi sonte në ora 23:07 Bosnjë dhe Hercegovinën, dridhjet u ndjenë edhe në shtetet e Ballkanit, transmeton Portalb.mk..

Raportohet se dridhjet e tokës nga ky trrmet u ndjenë edhe në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni të Veriut.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button