fbpx

RMV, janë vjedhur shok bomba dhe gaz lotsjellës në një magazinë të SPB-Ohër

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në një magazinë ndihmëse të pajisjeve të Sektorit për Punë të Brendshme në Ohër, që ndodhet në Kazermën e vjetër, njofton Portalb.

Policia e Ohrit thotë se është vjedhur gaz lotsjellës, shok bomba dhe pajisje të tjera të destinuara për shpërndarje të masës.

“Është njoftuar prokurori publik dhe Departamenti për kontroll të brendshëm dhe po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga SPB-Ohër.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button