fbpx

Aksident tragjik në Itali, ndërruan jetë dy vëllezërit shqiptarë

Një aksident tragjik ndodhi zonën e Chessas në Itali, ku humbën jetën dy vëllezër shqiptarë, raporton TCH. Viktimat përkatësisht 37 dhe 44 vjeç jetonin në Arcille dhe ishin nisur në punë gjatë momentit të aksidentit.

Vëllai i vogël kishte dy fëmijë dhe gruaja e tij ishte shtatzënë me një fëmijë të tretë. Pas këtij aksidenti të rëndë, ai nuk do të mund ta shikojë dot më fëmijën e tij, ndërsa la pas dy të tjerë të mitur.

Kurse vëllai i madh i familjes kishte tre fëmijë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button