fbpx

Zjarr në afërsi të lumit Vardar në Saraj (Video)

Para pak çastesh një zjarr ka ndodhur në një hapsirë me drunjë afër lumit Vardar në Saraj, ndërsa afër zjarrit gjenden edhe disa mini deponi të egra, transmeton Klan Maqedoni.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan deri te zjarri , zjarrfikësit janë në terren dhe po bëjnë përpjekje për shuarjen e tij.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button