fbpx

Dramë tjetër në Bosnjë: Për vetëm 15 minuta përmbyten dy vendbanime (Video)

Shiu i cili ra të shtunën në pjesën veri-perëndimore të Bosnjës dhe Hercegovinës, ka shkaktuar përmbytje tjera.

Në vetëm 15 minuta vendbanimet Orahovica dhe Donja janë përmbytur nga uji.

Lajme të ngjashme

Back to top button