fbpx

Afërdita Dreshaj po kënaqet në Milano

Ajo ka tre ditë qe është në Milano për punë të modelimit dhe si duket po i shijon në maksimum këto ditë.

Është kjo modelja Afërdita Dreshaj e cila nëpër mes një statusi të postuar në rrjetin social ‘Twitter’, ka treguar së është duke punuar, por edhe duke u kënaqur madje po i pëlqen shumë qyteti i Milanos ‘’after work wiew #milan #modeling #travel #inlove’’ ishte ajo se çfarë kishte shkruar Afërdita, duke ia bashkëngjitur shkrimit një foto në të cilën dukej bukur qyteti i Milanos.

Lajme të ngjashme

Back to top button