fbpx

Vrasje në Kërçovë, vëllai vret vëllanë

Dramë familjare mbrëmë ka ndodhur në qytetin e Kërçovës kur 53 vjeçar M.B., në oborrin e shtëpisë së tij pas një mosmarrëveshje dhe konflikti të mëparshëm me vëllanë e tij, gjuan atë për vdekje.

Dramë familjare mbrëmë ka ndodhur në qytetin e Kërçovës kur 53 vjeçari M.B., në oborrin e shtëpisë së tij pas një mosmarrëveshje dhe konflikti të mëparshëm me vëllanë e tij, gjuan atë për vdekje merevolver të kalibrit 6,35 mm “Zastava” të cilën e ka poseduar pa leje. 

Ai ka gjuajtur disa herë në të ndjerin duke i shkaktuar atij vdekjen e menjëhershme. Vrasësi është arrestuar nga policia dhe i është shqiptuar masa me paraburgim prej 30 ditës.

Lajme të ngjashme

Back to top button