fbpx

Nora na vjen me këngë të re

Këngëtarja atraktive e diskutuar shumë jo vetëm për këngët por edhe dukjen e saj, Nora Istrefi ka gati projektin më të ri.

Njihet si një nga këngëtaret më ekstravagante dhe seksi të skenës muzikore, dhe si e tillë zgjon një kurreshtje shumë të madhe tek publiku për çdo gjë që lidhet me jetën e saj, transmeton 10minuta.

Klipi i ri do të promovohet nesër në emisionin ‘Prive’, ndërsa lajmin e ka bërë të njohur vet këngëtarja në rrjetin social Twitter.

Nuk dyshojmë se edhe kësaj radhe, Nora do të na surprizojë me gjëra të reja dhe stilin unik që e karakterizon.

Lajme të ngjashme

Back to top button