fbpx

Vajza gjermane me bel prej 40 cm

Për shumë femra, një bel i hollë është rezultat i dietës dhe stërvitjes, por jo për Michele Kobke.

24-vjeçarja gjermane ka ngushtuar belin e saj nga 60 cm në 40 cm vetëm duke veshur çdo ditë një korse për tre vite radhazi.

Por, edhe pse tashmë ka një bel më të hollë se modelet e pasarelave, Michele kërkon të ngushtohet edhe 2 cm të tjera për të barazuar rekordin e amerikanes Cathie Jung.

Lajme të ngjashme

Back to top button