fbpx

Zjarri në Gostivar, merr jetën e një fëmije 11 muajshe

Sipas policisë, zjarri ka shpërthyer sot rreth orës 9 të mëngjesit, në deponinë e egër në rrugën Gostivar – Mitrovi Krst në një barakë.

Baraka është djegur plotësisht dhe në të ka pësuar një foshnjë 11 muajshe.

Policia është duke hetuar rastin.

Lajme të ngjashme

Back to top button