fbpx

‘Stupcat’ të premten në Parkun e Çairit

Të premten më datë 5 prill, me fillim në orën 19.30 në Parkun e Çairit do të mbahet koncert muzikor me moton ‘Të gjithë së bashku, për të gjithë më mirë’.

Manifestimi organizohet nga Qendra Informative Kulturore dhe Komuna e Çairit. 

Në manifestim do të marrin pjesë: Stupcat, Kanita Suma, Mustafa Imeri, Aziz Murati, Vëllezërit Aliu, Lumturie Axhami, dhe Band Shkupi Family./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button