fbpx

Çiljeta persëri me linja perfekte

Këngëtarja atraktive, Çiljeta Xhilaga, i ka befasuar të gjithë me publikimin e një fotografie, ku shihet se ajo është kthyer në formë pas lindjes së fëmijës.

Në fillim të shkurtit, Çili solli në jetë djalin e saj, Fernando, ndërsa për një periudhë kaq të shkurtë, ka arritur të largojë kilogramët e tepërt që i grumbulloi gjatë shtatzënisë.

Nuk është bërë publike mënyra se si ka arritur këngëtarja të eliminojë peshën, megjithatë padyshim se ajo i është nënshtruar ndonjë diete dhe fitnesi.

Lajme të ngjashme

Back to top button