fbpx

Mot me diell dhe me erë të lehtë

Moti sot në vendin tone pritet të jetë kryesisht më diell dhe vrenjtësira lokale. Vrenjtësira më të mëdha priten të paraqiten në pjesët perëndimore të vendit, era do fryjë nga kahja e jugperëndimit.

Temperaturat pritet të sillen prej 14 deri më 22 gradë Celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, me temperaturë deri më 18 gardë Celsius.

Rrini të qetë, dëgjoni: Rihanna /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button