fbpx

Moti sot, me shi dhe erë me shpejtësi deri në 40km/h

Moti sot do të jetë me vranësira dhe jo stabil, me reshje shiu dhe erë. Shi me intenzitet më të lartë pritet në orët e pasditës.

Do të fryjë erë e fuqishme nga jugu dhe juglindja, ndërsa shpejtësia e erës do të arrijë deri në 40km/h. temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 4°C deri 11°C, ndërsa ato maksimale ditore nga 9°deri 18°C.

Lajme të ngjashme

Back to top button