fbpx

Sot mot i vranët dhe me erë

Sot moti do të jetë mesatarisht i vranët, ndërsa pasdite vranësirat do të shtohen, e poashtu do të fryjë edhe erë nga drejtimi i jugut, i cili vende vende do të jetë më e fortë. Temperatura e mëngjesit do të jetë prej katër deri në dhjetë gradë, ndërsa temperatura e ditës prej 15 deri në 21 gradë. Në Shkup moti do të jetë i vranët me erë që do të fryjë nga juglindja. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button