fbpx

Mot jo stabil dhe periudha dielli

Të premten do të mbaj mot me vranësira dhe reshje shiu, me erë të fuqishme.

Temperatura e mëngjesit do të lëshohet në 5 gradë, ndërsa më e larta e ditës do të jetë 20 gradë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë pritet mot i ngjashëm me temperatura të cilat do të sillen prej 6-18 gradë Celsisu./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button