fbpx

Nora Istrefi, me french-kiss festoi ditëlindjen (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të, në shoqërinë e të dashurit, Robertit dhe mikeshave të saj.

Në rrjetet sociale ajo ka publikuar fotografi nga festimi i së hënës në ambiente familjare, duke zbuluar edhe disa nga dhuratat e pranuara.

Lajme të ngjashme

Back to top button