fbpx

Tello: Na ka munguar villanova

Sulmuesi i Barcelonës, Cristian Tello, ka pranuar se klubi katalanas ka pasur nevojë për rikthimin e Tito Vilanovas.
“Ne jemi të kënaqur me rikthimin e Titos”.

“Ne kemi pasur nevojë për rikthimin e tij. Na është thënë se ai kohe pas kohe do të rikthehet, por me rëndësi është që ai po rikthehet dhe do të jetë pranë nesh”, ka thënë Tello.

Pa Vilanovan në vitin 2013 ekipi i Barcelonës ka regjistruar dy humbje shokuse në përballjet klasike ndaj Real Madridit.

Lajme të ngjashme

Back to top button