fbpx

Ja ‘Barcelona e re’, apo Bayerni i Guardiolës

Duke filluar nga sezoni 2013-2014 ish trajneri i Barcelonës Pep Guardiola do të jetë tekniku i ri i gjigandëve të Bayern Munchen. Ende pa marrë zyrtarisht detyrën e re tekniku spanjoll ka filluar të shqetësohet që tani për futbollistët e rinj që do të ketë në skuadër dhe për ata që do të largohen.

Të gjitha këtyre dilemave i ka dhënë zgjidhje “Sky Sport”, i cili zbulon se cili do të jetë formacioni ideal që dëshiron Guardiola.

Emra të mëdhenj si: Ribery, Robben, apo Muller që nuk figurojnë dhe emra të tjerë të mëdhenj që priten të mbërrijnë në “Allianz Arena”.

Lajme të ngjashme

Back to top button