fbpx

Moti, me periudha dielli

Në Maqedoni sot do të mbajë mot me vranësira dhe me periudha dielli.

Temperaturat do të lëvizin prej 7-19 gradë.

Edhe në Shkup, mot i ngjashëm me temperatura deri më 16 gradë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button