fbpx

Nesër komemoracion për nder të Mlladenovit

Nesër në Qendrën kulturore të të rinjve do të mbahet komemoracion për nder të ndjerit Mlladenov, pronarit dhe kryeredaktorit të  përditshmes dhe javores “Fokus”, i cili humbi jetën tragjikisht në një aksident trafiku.

Varrimi i të ndjerit do të jetë në ora 14:30 në varrezat e qytetit në Butell.

Gjithashtu, nëpër rrjetet sociale është nisur iniciativë për ndezjen e qirinjve në urën e gurit në ora 21:00 sonte për nder të tij.

Lajme të ngjashme

Back to top button